Новини

Гільдія ландшафтних архітекторів України підтримує GREENA 2021

Виставка GREENA 2021 отримала авторитетну підтримку ринку — співорганізатором івенту виступить Гільдія ландшафтних архітекторів України. Починаємо плідну і, сподіваємось, тривалу співпрацю, щоб вже за півтора місяці презентувати вам перші результати. А згодом маємо амбітні плани щодо переходу ландшафтної культури України на принципово новий якісний рівень.

Натхненні досвідом Аппельтерн (Голландія), сумісно з ГЛАУ ми плануємо закласти на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» перший в Україні парк садів. Кілька десятків ландшафтних дизайнерських бюро з усієї України створять експозицію з авторських проєктів садового мистецтва.

Другим напрямком стане освітня програма. Плануємо професійну конференцію з залученням провідних європейських спікерів та низку майстер-класів для любителів. Поговоримо про тренди в ландшафтному дизайні, вибір стилів, особливості вирощування рослин, догляд за садами, флористику та багато іншого.

Вже незабаром почнемо розповідати детальніше про кожен з напрямків, а просто зараз ви можете долучитись до виставки GREENA 2021 в якості учасника або ж запланувати відвідування 3 – 5 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Деталі на https://greena.com.ua

20.07.2021